Tüp Bebek ücreti fiyatı

Tüp Bebek Fiyatı – IVF maliyetinizi anlama

Tüp Bebek ücreti, ailenizin geleceğine yapılan bir yatırımdır, ancak ödediğiniz tedavi ücretinin, ne içerdiğini anlamak önemlidir. Birçok tüp bebek merkezi, IVF maliyetlerinde veya genel ücretlerinde gerekli tüm klinik prosedürleri ve ücretleri içermez, bu da beklenmedik bir şekilde büyük bir sağlık faturasına eklenebilecek sürpriz ücretlere yol açar. Op. Dr. Algül Anıl Yılanlıoğlu tüp merkezimizde, uygun fiyata, özen ve fiyatlandırmadaki şefaflığa inanıyoruz: IVF fiyatlarına ne dahil olduğunu ve hiçbir ücret ödemeden tam olarak bileceksiniz.

IVF fiyatları paketlerimiz, çocuk sahibi olma başarınızı en üst düzeye çıkarmak ve maliyetlerinizi en aza indirgemek için tasarlanmıştır, Tüp bebek tedavisini daha ekonomik hale getirir. Paketler, Tüp bebek merkezimizde uygulanan tüm gerekli tıbbi prosedürleri ve embriyo transferini içerir ve ilk transferinizin başarısız olması durumunda dondurulmuş embriyolarınızla tekrar denemenin tekrarlanmasını sağlar.

Tüp Bebek maliyetini düşürmek

Op. Dr. Algül Anıl Yılanlıoğlu IVF merkezimiz, diğer tüp bebek merkezlerinin IVF masraflarına dahil olmayan birçok unsuru içeren açık ve dürüst bir uluslararası tüp bebek tedavisi ücretine sahiptir. IVF merkezleri arasında tüp bebek fiyatı karşılaştırması yaparken, her bir merkezin paket ücretine hangi testlerin ve prosedürlerin dahil olduğunu ve daha sonra ayrıca ne ödemek zorunda kalabileceğinizi tam olarak anladığınızdan emin olun.

Örneğin, diğer klinikler bizim merkezimizin genel tüp bebek ücretine dahil olan bu önemli bileşenleri içermeyebilir.

  • Tüm IVF döngüsü ultrasonları
  • Tüm IVF döngüsü kan alımı ve testleri.
  • İntrasitoplazmik sperm enjeksiyonu (ICSI)
  • Yardımlı yumurta olgunlaştırma (gerekirse)
  • Embriyo alma ve transferleri için cerrahi merkez ücretleri
  • Anestezi
  • Tüm ultrasonlar, kan testleri ve donmuş embriyo transferleri

Bir IVF döngüsünün belirli öğelerinin tipik olarak herhangi bir tüp bebek merkezinin paket ücretine dahil edilmeyeceğini anlamak da aynı derecede önemlidir. Örneğin, ilaçlar (yumurta donör ilaçları hariç) paket ücretimize dahil değildir, çünkü farklı kadınlar sonuçlarını en üst düzeye çıkarmak için farklı reçetelere ve dozlara ihtiyaç duyarlar. Tüp bebek paket ücretimiz, preinplantasyon genetik taraması (PGS) veya tanı (PGD) gibi dış sağlayıcılar tarafından sunulan hizmetleri de içermemektedir.

IVF’nin gerçek maliyetini belirlemek için farklı merkezlerin IVF fiyatları karşılaştırmanıza yardımcı olmak için, rahatlığınız için bir IVF döngü fiyatlandırma çalışma sayfası oluşturduk.

Yardım etmek için buradayız

Dünyanın önde gelen doğurganlık merkezlerinden biri olarak ünümüzü kazandık, çünkü hastalara benzersiz bakım, sürekli istisnai gebelik oranları ve şeffaf, ön fiyatlandırma sunuyoruz.

Op. Dr. Algül Anıl Yılanlıoğlu tüp bebek merkezimizin IVF – tüp bebek maliyetini anlamak için yardıma ihtiyacınız olursa, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. IVF merkezimizde randevu almak için lütfen bizimle iletişime geçin.