Doktorunuzu Tanıyın

Op. Dr. Algül Anıl Yılanlıoğlu,

1978 yılında Bulgaristan’da doğmuştur.
1993 de girdiği Hasan Polatkan Anadolu Lisesi’ni 1997 yılında derece ile bitirmiştir.
2003 yılında Yeditepe Üniversitesi Tip Fakültesi’nden mezun olmuştur.
Ocak 2005 – Aralık 2006 yılları arasında Özel Öz Sevgi Polikliği’nde Mesul Müdür olarak çalışmıştır.
2013 yılında Süleymaniye Doğum ve Kadın EAH’den uzman ünvanını almıştır. Bu süre zarfında Avrupa’dan denklik alıp, birçok ülkede aktif bir şekilde danışmanlık yapmaktadır.
Haziran 2013 – Haziran 2015 yılları arasında Edirne Keşan Devlet Hastanesi’nde mecburi hizmetini yapmıştır. Bu yıllar arasında Keşan’da bulunduğu hastanenin Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümünün başkanlığını yapmıştır.
Ayni dönemde Edirne Keşan’da Keşan İlçe Sağlık Müdürlüğü’nün düzenlediği Gebeliğe Hazırlık Sınıfları’nda Türkiye’deki ilk hazırlık kurslarından birinde birçok gebeye doğuma hazırlık eğitimi vermiştir.
Aralık 2015 – Nisan 2017 İstanbul Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi’nde çalışmıştır. Burada Yard. Doç. ünvanını alarak akademisyenliğe ilk adımı atmıştır.
Ocak 2017 – Eylül 2017‘de Şişli Memorial Tüp Bebek Merkezi’nde  IVF sertifika programına tabi olup, kurs bitiminde merkezde aktif olarak çalışmıştır.
Haziran 2018 – Ekim 2019 Özel Dora Hospital’da Kadın Hastalıkları Doğum ve IVF Uzmanı olarak çalışmıştır. Özel Dora Hospital’da bulunduğu süre içerisinde burada IVF Ünitesini kurmuştur.
Ekim 2019-Haziran 2020 Annelik izninde

Haziran 2020 – Halen Özel Tanfer Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Denklik: Avrupa Birliği Tıp ve Uzmanlık diploması denkliği mevcuttur.

Bildiği yabancı diller: İngilizce – Çok iyi derecede, Bulgarca – Çok iyi derecede

Medeni hali: Evli, 1 çocuk annesi

Kadın Sağlığı Kliniğimize Hoşgeldiniz

NEDEN BİZ
Hastanemizin altyapısının standardı Avrupa’da tektir. Aynı zamanda ekonomiktir ve hastalarımız hizmetlerimizi çok uygun fiyatlarla karşılayabilirler. Patolojiden dispansere kadar tüm olanaklar tek bir çatı altında toplanmıştır. Bakımınıza adanmış olduğumuzda, herhangi bir gereksinim için asla başka bir yere gitmek zorunda kalmayacaksınız.

 

Görevimiz

İstanbul bölgesindeki kadınlara, ergenlik çağına geldikleri yaş grubundan sonra her türlü sağlık bakımı sağlamaktır. Kimse farklı hastalıklar için farklı bir bakım tesisine gitmek istemez. Kadınlara, ihtiyaç anında hastanemizde tüm bakımlarını üstlenmek ve her türlü tedavilerini yapmak.

Vizyonumuz

İsteyebilecekleri herhangi bir danışma, bakım veya ameliyat için kadınların ilk tercihi olmak. Sadece jinekolojik olanlar için değil, yaşayabilecekleri tüm sağlık sorunları için yalnız Türkiye’de değil tüm Avrupa’da kadınlara güvenli bir tedavi ortamı sağlamayı hedefliyoruz.

Basında Biz

Burada Dr.Algül Anıl Yılanlıoğlu’nun yazılı ve görsel basında yayınlanmış makaleleri ve Tv söyleşilerine ulaşabilirsiniz.

Misyonumuz Hastalarımıza Profesyonel ve Dürüst Bir Yaklaşım Sunmaktır

Öncü çalışmalarımız, hem kadın hem de erkek kısırlığının üstesinden gelmek için yeni teknolojilerin ve yöntemlerin geliştirilmesine ve uygulanmasına yol açmıştır. Tek bir çatı altında bu hizmetlerin tümü, bakımınızın asla “dış kaynaklı” olmadığı anlamına gelir. Güzel ve ferah kliniğimiz takdir ve gizlilik sağlamaktadır. Hastalarımızın umutlarını ve hayallerini elimize aldıklarını biliyoruz.

N

Tecrübe

20 yıldan uzun süredir sizlere en kaliteli, en yeni ve en uygun tedaviyi sunmaktan onur duyuyoruz.

N

Profesyonel ve güler yüzlü personel

Eğitimli ve güler yüzlü personelimiz sizi evinizdeymişsiniz gibi rahat hissettirmek için elinden geleni yapacaktır.

N

24/7 Görüşme

Sorularınızı haftanın 7 günü 24 saat süresince yanıtlıyoruz.

N

Aynı Gün Randevu

Bizlere aynı gün içerisinde randevu alarak muayene olabilirsiniz.

N

Randevusuz muayene

Çok sıradışı şartlar hariç, sizi randevusuz da muayene edebiliyoruz.

N

Ekstra Ücret Olmaksızın

Tüm belirtilen tedaviler nıhai ve son ücretleri belirtmektedir. Ek veya sürpriz ücretlerimiz yoktur.

Dr. Algül Hanımdan aldığımız özen ve ilgiyi, daha önce hiçbir yerde göremedik. Tedavimiz 1.5 yıl sürdü. Her öneri ve tavsiyesine uyduk. Kendisinin gerçekten en sevdiğim özelliklerinden biri, çok fazla ilaç vermemesi, sadece gerekli ve uygun olanları. 2016 yılında gebe kaldık ve bu yıl güzel, sağlıklı bir bebek sahibi olduk. Algül Hanım bizim için bir nimet.

Esma Yüzer

Ev Hanımı